Yardımcı Malzemeler

baca duvar dibi bandı

Baca ve duvar diplerinde kullanılan ürünümüz bu bölgelerde su yalıtımı sağlar.Üst kaplaması aliminyum olan bu malzeme alttan bütünüyle kendinden yapışkanlıdır.Bu özelliği sayesinde kolaylıkla çatılarda istenilen form verilerek kolaylığı sağlar.Uzun ömürlü ve estetik bir malzemedir.

mahya havalandırma bandı

Mahya havalandırma bandı üzerinde hava geçirgen özelliğe sahip bezi sayesinde çatı alt yapısında oluşabilen neme karşı koruyor.Kendinden yapışkanlı aliminyum bir yapıya sahip olan mahya havalandırma bandı çatı kaplama ürünlerimizle bir bütünlük sağlar ve uzun ömürlü bir üründür.

ısı yalıtım plakası

aşık taşıma elemanı

Aşık latasının sabit ve düzgün durmasını sağlayan üründür.

su yalıtım örtüsü

Su yalıtım özelliğine sahip olan bu ürün aynı zamanda çatılardaki nemide tahliye edebilme özelliğine sahiptir.Gerilme kuvveti yüksek ve film tabakası sayesinde su geçirmezdir.Bu özellikleri sayesinde çatılarınızın kuru sağlıklı olmasını sağlar.

mahya tespit kancası

Tüm mahyaları aşık latasına bağlanmasını sağlayan üründür.

baskı çıtası

Baca dibi bandının duvar üzerine yapışan kısmına dübelli vida ile sabitlenerek bandın gevşemesini engeller ve su sızmasını tamamen yok eder.

saçak tarağı

Saçak Tarağı kuş ve yabancı maddelerin saçaktan içiri girmesine engel olduğu gibi havalandırma görevinide görür.Elastik yapısı sayesinde rahatlıkla kiremitin formunu alır.